O nas

„Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat”

– te słowa Janusza Korczaka doskonale oddają naszą motywację do działania.


KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

Fabryka Radości to ludzie, którzy chcą współtworzyć wspaniałe przeżycia dla dzieci, wywoływać uśmiech na ich twarzach, przy równoczesnym wspieraniu ich rozwoju.

Oficjalnie FR-AKCJA powstała w 2017 roku, ale w naszych głowach znacznie wcześniej Przez lata zbieraliśmy doświadczenia w pracy z dziećmi, by móc stworzyć miejsce bliskie naszym ideałom i wartościom.

Działamy w otoczeniu natury, której bliskość jest doskonałym bodźcem do aktywności. Proponujemy zajęcia o charakterze outdoorowym, na świeżym powietrzu, w otoczeniu lasu.


DLACZEGO TO ROBIMY?

Przede wszystkim ze względu na dzieci, które są w swej radości szczere i nieskrępowane, a my chcemy dać im jak najwięcej powodów do uśmiechu.

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że rozwój dzieci przebiegający w atmosferze przyjemnej zabawy jest szczególnie efektywny. To właśnie dlatego chcemy zabrać dzieci w świat leśnych gier terenowych, które nie tylko pozwolą na uwolnienie wyobraźni, ale również wspomogą rozwój pewności siebie, kreatywności, sprawności fizycznej oraz umiejętności komunikacji.

Ponadto, otaczająca nas przyroda jest doskonałym bodźcem dla dzieci, wspomaga aktywność fizyczną, hartuje ducha i ciało 


CZY MAMY JESZCZE COŚ DO DODANIA?

TAK! Mamy dla Was dwa zaproszenia.

Po pierwsze – zapraszamy do nas! W sezonie wiosenno-letnim organizujemy mecze siatkówki, turnieje strzelania z łuku i inne atrakcje, a także serwujemy świeże soki oraz małe smakołyki. Sami będziecie mogli przekonać się, jakie piękne tereny otaczają Fabrykę Radości!

Po drugie – zapraszamy do polubiania i odwiedzania naszego profilu na Facebook’u tutaj: FB FR-AKCJA